KF250NH-5.08-5P
MFR.Part #
KF250NH-5.08-5P
JLCPCB Part #
C976589
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 15A 16~20 1x5P 450V 5 5.08mm 5P Green 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS