KF250NH-5.08-3P
MFR.Part #
KF250NH-5.08-3P
JLCPCB Part #
C976587
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 15A 16~20 1x3P 3 3P 450V 5.08mm Green 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS