KF250NH-3.5-9P
MFR.Part #
KF250NH-3.5-9P
JLCPCB Part #
C976563
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 15A 16~20 1x9P 250V 3.5mm 9 9P Green 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS