KF207RB-10.16-6P
MFR.Part #
KF207RB-10.16-6P
JLCPCB Part #
C2975096
Package
Push-Pull,P=10.16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10.16mm 1kV 1x6P 6 67A 6P 6~20 Green 弯插,P=10.16mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS