KF250NH-3.5-10P
MFR.Part #
KF250NH-3.5-10P
JLCPCB Part #
C976564
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10 10P 15A 16~20 1x10P 250V 3.5mm Green 插件,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS