KF243A-10.0-4P
MFR.Part #
KF243A-10.0-4P
JLCPCB Part #
C3040562
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 12~28 17A 1x4P 2.5 4 4P 630V Plugin,P=10mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS