KF238-3.5-5P-1
MFR.Part #
KF238-3.5-5P-1
JLCPCB Part #
C3040513
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16A 16~24 1x5P 3.5mm 320V 5 5P Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS