KF208V-3.5-6P
MFR.Part #
KF208V-3.5-6P
JLCPCB Part #
C49173530
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 16~24 1x6P 3.5mm 500V 6 6P Plugin,P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS