KF205V-3.5-3P
MFR.Part #
KF205V-3.5-3P
JLCPCB Part #
C7435705
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 16~24 1x3P 3 3.5mm 3P 400V Through Hole P=3.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS