KF205V-10.0-6P
MFR.Part #
KF205V-10.0-6P
JLCPCB Part #
C7435758
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 16 1kV 1x6P 4~18 6 67A 6P Through Hole Plugin,P=10mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS