KF205V-10.0-5P
MFR.Part #
KF205V-10.0-5P
JLCPCB Part #
C7435757
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 16 1kV 1x5P 4~18 5 5P 67A Through Hole 插件,P=10mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS