KF205RB-7.5-2P
MFR.Part #
KF205RB-7.5-2P
JLCPCB Part #
C7435749
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1kV 1x2P 2 2P 41A 6 7.5mm Right Angle Plugin,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS