KF205RA-7.5-4P
MFR.Part #
KF205RA-7.5-4P
JLCPCB Part #
C7435746
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1kV 1x4P 4 41A 4P 6 7.5mm Right Angle Plugin,P=7.5mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS