KF144-5.08-2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF144-5.08-2P
JLCPCB Part #
C3040652
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 16~26 1x2P 2 2P 5.08mm 630V Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS