KF142V-7.62-2P
MFR.Part #
KF142V-7.62-2P
JLCPCB Part #
C7435818
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 14~22 15A 1x2P 2 2P 7.62mm 800V P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS