KF142R-5.08-6P
MFR.Part #
KF142R-5.08-6P
JLCPCB Part #
C475148
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 14~22 15A 250V 5.08mm 6 6P 弯插,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS