KF136T-10.16-2P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF136T-10.16-2P
JLCPCB Part #
C2974931
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10.16mm 10A 1x2P 2 2P 300V 6~26 Green Through Hole 插件,P=10.16mm Screw Terminal Blocks ROHS