KF127S-3.81-4P
MFR.Part #
KF127S-3.81-4P
JLCPCB Part #
C2974912
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~26 1x4P 3.81mm 4 400V 4P Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks