KF127S-3.81-3P
MFR.Part #
KF127S-3.81-3P
JLCPCB Part #
C2974911
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 16~26 1x3P 3 3.81mm 3P 400V Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS