HT508R-5.08-11P
MFR.Part #
HT508R-5.08-11P
JLCPCB Part #
C577841
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 11 11P 15A 1x11P 5.08mm 630V Board Side/Socket - Open Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS