HT396K-3.96-12P
MFR.Part #
HT396K-3.96-12P
JLCPCB Part #
C577787
Package
P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 10A 12 12P 14~26 1x12P 3.96mm 300V Male Plug Orange Screw Connection (M2) Top Entry P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS