HB825-8.25-4P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
HB825-8.25-4P
JLCPCB Part #
C707829
Package
Plugin,P=8.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x4P 3-Side 32A 4 4 450V 4P 8.25mm Black Side Mount Straight 插件,P=8.25mm Barrier Terminal Blocks ROHS