SSL0804HC-4R7M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SSL0804HC-4R7M-N
JLCPCB Part #
C329907
Package
SMD
Description
18mΩ 4.7uH 4.8A 5.4A ±20% SMD Power Inductors ROHS