APSC00070740560TS0
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
APSC00070740560TS0
JLCPCB Part #
C7077356
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
202mΩ 56uH 650mA AEC-Q200 ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS