SLF1255T-101M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SLF1255T-101M-N
JLCPCB Part #
C329829
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.1A 1.1A 100uH 117mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS