CHQ0603T-8N2H-HU
MFR.Part #
CHQ0603T-8N2H-HU
JLCPCB Part #
C2913991
Description
290mA 4.3GHz 570mΩ 8.2nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS