SLF0755T-470M-N
MFR.Part #
SLF0755T-470M-N
JLCPCB Part #
C329809
Package
SMD,7x7mm
Description
155mΩ 47uH 800mA 800mA ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS