LVS606045-331M-N
MFR.Part #
LVS606045-331M-N
JLCPCB Part #
C280553
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8Ω 330uH 350mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS