SDT0804T-4R7M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SDT0804T-4R7M-N
JLCPCB Part #
C329848
Package
SMD,13x9.4mm
Description
3A 4.7uH 45mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS