BPCF00070732221K00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BPCF00070732221K00
JLCPCB Part #
C17555933
Package
SMD,7x7mm
Description
1.05Ω 220uH 290mA 290mA ±10% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS