SDT0402T-4R7M-N
MFR.Part #
SDT0402T-4R7M-N
JLCPCB Part #
C329837
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.2A 4.7uH 80mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS