BMMA000505302R2MV1
MFR.Part #
BMMA000505302R2MV1
JLCPCB Part #
C5577443
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
10A 2.2uH 29.2mΩ 5.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS