SDT0402T-151M-N
MFR.Part #
SDT0402T-151M-N
JLCPCB Part #
C329846
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.4Ω 150uH 200mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS