LVS404018-100T-N
MFR.Part #
LVS404018-100T-N
JLCPCB Part #
C280528
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 1.4A 10uH 170mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS