SDS0402T-1R5M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SDS0402T-1R5M-N
JLCPCB Part #
C329764
Package
SMD
Description
1.5uH 2.8A 45mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS