SCDS5D28T-221M-S-N
MFR.Part #
SCDS5D28T-221M-S-N
JLCPCB Part #
C329688
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
1.2Ω 220uH 280mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS