LVS252012-3R3M-N
MFR.Part #
LVS252012-3R3M-N
JLCPCB Part #
C329592
Package
SMD
Description
1.08A 1.3A 3.3uH 349mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS