SCDS2D18HP-4R7M-N
MFR.Part #
SCDS2D18HP-4R7M-N
JLCPCB Part #
C285614
Description
1.2A 140mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS