BWVSBL5050202R2M00
MFR.Part #
BWVSBL5050202R2M00
JLCPCB Part #
C2935080
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 3.2A 3.4A 35mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS