SCDS2D18HP-2R2M-N
MFR.Part #
SCDS2D18HP-2R2M-N
JLCPCB Part #
C285615
Description
1.6A 2.2uH 60mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS