LVS808040-1R5T-N
MFR.Part #
LVS808040-1R5T-N
JLCPCB Part #
C2936579
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5uH 10A 7.7A 9.5mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS