SCDS2D14T-100M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
SCDS2D14T-100M-N
JLCPCB Part #
C285616
Package
SMD
Description
10uH 294mΩ 700mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS