SCDS127T-680M-N
MFR.Part #
SCDS127T-680M-N
JLCPCB Part #
C329755
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
140mΩ 2.1A 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS