SCDS125T-180M-N
MFR.Part #
SCDS125T-180M-N
JLCPCB Part #
C329749
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
18uH 34mΩ 3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS