AWVS008080403R3T00
MFR.Part #
AWVS008080403R3T00
JLCPCB Part #
C17328262
Package
3131
Description
15mΩ 3.3uH 5.3A 6.6A AEC-Q200 ±30% 3131 Power Inductors ROHS