SLF0755T-6R8T-N
MFR.Part #
SLF0755T-6R8T-N
JLCPCB Part #
C329805
Package
SMD,7x7mm
Description
2.8A 34mΩ 3A 6.8uH ±30% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS