SCDS124T-101M-N
MFR.Part #
SCDS124T-101M-N
JLCPCB Part #
C329739
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.2A 100uH 308mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS