SCDS105R-220M-N
MFR.Part #
SCDS105R-220M-N
JLCPCB Part #
C329726
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
2.95A 2.95A 22uH 61mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS