SCDS105R-150M-N
MFR.Part #
SCDS105R-150M-N
JLCPCB Part #
C329725
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
15uH 3.6A 3.6A 41mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS