SCDS105R-101M-N
MFR.Part #
SCDS105R-101M-N
JLCPCB Part #
C280633
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.35A 1.35A 100uH 253mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS